Salon Kia Kraków

Kontakt

Wadowscy Sp. z o.o.

ul. Myślenicka 7
32-031 Gaj k/Krakowa
gmina Mogilany

tel. (+48 12) 444 55 55
fax. (+48 12) 444 55 55
sprzedaz.wadowscy@kiamotors.pl

 

Kliknij i sprawdź naszą ofertę

Zabytkowy Samochód Luksusowy

Sprzedaż samochodów nowych KIA

tel. (+48 12) 444 55 55
email: sprzedaz.wadowscy@kiamotors.pl
email: flota.wadowscy@kiamotors.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 9.00 - 18.00
Sobota: 9.00 - 14.00

Łukasz Wątor
Kierownik Sprzedaży
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 306
kom. 662 183 431
email: l.wator@wadowscy.pl

Jerzy Czajkowski
Konsultant Handlowy
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 305
kom. 722 010 313
email: j.czajkowski@wadowscy.pl
email: flota.wadowscy@kiamotors.pl

Piotr Chwaja
Konsultant Handlowy / Sprzedaż Flotowa
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 305
kom. +48 601 409 853
email: p.chwaja@wadowscy.pl

Serwis KIA

tel. (+48 12) 444 55 55
email: serwis.wadowscy@kiamotors.pl

Godziny otwarcia:
Poniedziałek - piątek: 8.00 - 18.00
Sobota: 8.00 - 14.00

Filip Budzowski
Doradca Serwisowy
tel. (+48 12) 444 55 55  wew. 302
kom. 663 011 363
email: f.budzowski@wadowscy.pl

Michał Chrzanowski
Kierownik Serwisu
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 303
kom. 667 001 105
e-mail: m.chrzanowski@wadowscy.pl

Kredyty, leasingi, ubezpieczenia KIA

Anna Budek, Sabina Kostrz
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 309
email: recepcja.kia@wadowscy.pl

Dział części zamiennych i akcesoriów KIA

tel. (+48 12) 444 55 55
email: czesci.wadowscy@kiamotors.pl

Jacek Bazan
Części i Akcesoria
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 304
email: j.bazan@wadowscy.pl

Krzysztof Sutkowski
Części i Akcesoria
tel. (+48 12) 444 55 55 wew. 304
email: k.sutkowski@wadowscy.pl

Reklama w sieci: widoczni
Widoczni